icon

Dream League Soccer Classic

2.07 için
Android

4.2

324

Android için PES ya da FIFA'ya mükemmel bir alternatif

24.1M

Bu uygulamayı oyla

+3

Dream League Soccer Avrupa liglerinden takımların da yer aldığı, hayali bir ligin en düşük sırasındaki takımını zafere taşıyacağınız eğlenceli bir futbol oyunudur.

Oyunun başında takımınız için bir isim, takım ve kaptan seçmeniz gerekiyor. Daha sonra Levante, Anderlecht ve Herenveen gibi mütevazi takımlarla oyuna başlarsınız. Daha üst sınıflara yükselebilmek için maçları almanız gerekiyor.

Bu sırada takımınızı tüm yönleriyle yönetmeniz gerekiyor: stadyum olanaklarını iyileştirmek, takımınızın taktiklerini geliştirmek, oyuncularla sözleşme yapmak ve takımınızın baştan itibaren tüm dosya bilgilerini gözden geçirmek gibi. Bütün bilgiler sahaya çıktığınızda ve skor aldığınızda etkisini gösterir.

Eğlence oyuna çıktığınızda başlıyor. Üç adet kullanmanız gereken esas tuş var: pas at, vur ve orta aç- sadece bir kaç tuş bile mükemmel kontrol mekanizmasından keyif almanız için yeterli. Bu tuşları karşı takımın oyuncularını engellemek, uzun pas atmak,top sürmek, topu havaya atmak ve daha bir çok hareket için kullanabilirsiniz.

Dream League Soccer Google Play'de bulabileceğiniz en iyi futbol oyunlarından birisidir, en iyi tarafı da tamamen ücretsiz olmasıdır. Reklamları çıkartmak için ödeme yapmanız gerekebilir, fakat reklamlar fazla ya da sinir bozucu değil, bu sebeple çıkartmak gerekli de değildir.
Gereksinimler

Android 2.3 ya da üstü sürüm gerektirir.

X